Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolno nagrywać obrady rady pedagogicznej, czy nie?

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 4 maja 2009 r. o 21:20
Gość napisał:
MOŻNA ROZLICZYĆ TE SAMORZĄDOWE POPIJAWY ? SKĄD BIORĄ WÓDĘ ?
Ze sklepu ? Bo nie z apteki , nawet tego nie wiesz ,gdzie mozna nabyć alkohol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MOŻNA ROZLICZYĆ TE SAMORZĄDOWE POPIJAWY ? SKĄD BIORĄ WÓDĘ ?
Z meliny na Kościuszki Tam często stoi auto króla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sponsor czy RIO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu ma nikły związek z jego treścią, autor nie próbuje odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule. Artykuł zarzuca nieprawidłowości w szkole polegające na zatrudnieniu radnej na stanowisku wicedyrektora pomimo, że na chwilę obecną nie ma przepisu, który by tego zakazywał. Stylistyka oraz ton zamieszczonych pod artykułem wypowiedzi wyraźnie świadczą iż pisze je dość wąskie grono, prawdopodobnie dwóch może trzech osób. Całość wygląda jak jeszcze jeden artykuł na zamówienie. Mierny to poziom dziennikarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no można napisać gdzie trzeba pod latarnio najciemniej !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM PROSBE!!! JAKI JEST TEN ARTRYKÓŁ O KTÓRYM WYRAŻAMY OPINIE. mOZE JEST TEA JAKIEŚ ZDJECIE? a MOŻE AUTOR TEGO ARTYKUŁU PAN MAREK PIETRZELA OKAŻE SWOJE PRZEGRANAE OBLICZE, CHĆBY WOBEC MIESZKAŃCÓW JANOWA KTÓRZY POSTRZEGAJA GO JAKO OSOBE NON GRATA. PANIE MARKU, ZAPRASZAMY DO BUDOWY DROG DO STADNINY. pAN JEST JEDYNY, KTÓRY MOZE WZIAĆ TO NA SIEBIE. A JEŚLI NIE TO TRZEBA PAKOWAĆ SWOJE ZABAWKI RAZEM Z GAZETĄ dZIENNICZEK WSCHODNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie piszemy dla dzienikarstwa to podajcie dla :|" słowa podlasia " i starostwa powiatowego to dla was autorytet my dla nas nie autorytet ! my dla was opozycja , za nasze pieniądze które wy marnotrawicie na wasze pensje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPRASZAM, ALE PROSZE O ZRÓDŁOSŁÓW TYCH PUSTOSŁÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czkamy skąd wezmiecie, jak nie od allana wasze trunki ? no na samorzdowca ? macie inne rachunki ? jak się sprzedaje s,asiad z brzeskie czy z kościuszki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czkamy skąd wezmiecie, jak nie od allana wasze trunki ? no na samorzdowca ? macie inne rachunki ? jak się sprzedaje s,asiad z brzeskie czy z kościuszki ?
IRUCHNO SPRZEDAJ IM!!!. MOZE TEN UKRAINIEC NIE WRÓCI WEJDZ DO NOWEGO DOMU. TAM BLIZEJ DO STOLICZNEJ!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no poszukaj na brzeskiej !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.slowopodlasia.pl/?b=art&ID=9113 Diabeł w ludzkiej skórze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A psubrawcze jeszcze zpłaczesz naszymi łzami, oj da Bóg zapłaczesz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~oooooooo~ Wczoraj, 22:01 Wpis #2886 Goście CYTAT(babcia @ 15.01.2009, 00:38:40) Ucieszy się babcia jak jej powiem, że nie na próżno ta modlitwa Pan Bóg wysłycha nie wcześniej to póżniej . bo jesteś prosta stara kobieta. ty wiesz ,hoć w złej intencji się modlę , ale Pan Bóg mi to wybaczy bo stara jestem i oszukana, powiedz żeby i inni słyszeli, żę można mieć żal w sercu do całej rodziny , bo wszyscy tu winowaći matka, ojciec, bracia, i inni , bo umiaru nie mają, gołocić tak prostych ludzi! Babcia mówi: A o tym małojcu, z Hurów, przecie o niego się pytam! Wiesz .. A co mię tak skrzywdził, skłamał, a ja, jak do syna mówiłam, bo przecie z moimi się wychowywał, a nikt nie śnił że tak daleko dojdzie, bo przecie pamiętam jak matka w piekarni pracowała nocami , nie dospała za Romanowskiego. Powiedz panie Wójcie jak mam zrobić, sprzedać majątek rodzinny, za te pieniądze oddac, co czy jeszcze przetrzymać , toż wy światli ludzie, na stanowisku, wy wiecie ! No to ja zrobiła i co mam płacz dzieci i sama płaczę. Napisz sąsiad, że przeklinam rodzinę i dzieci, na te dziewczynki , 2 wie ma podobno, na tą od Firsiuków podobną i ta co się urodziła . Przeklinam was psubraty, na dziesiate pokolenie, Żebyś nie skorzystał z tego co masz, bo pieniądze z oszustwa prostych i łatwowiernych ludzi pochodzą, jeszcze ty się nacierpisz za swoją podłość, żeby ci Pan Bóg policzył grzechy twoje pychy twojej, i na rodzinę twoją zesłał, żebyś patrzył i cierpiał jak ludzie za twoją przyczyną cierpią i czekają . A psubrawcze jeszcze zpłaczesz naszymi łzami, oj da Bóg zapłaczesz ?? Ja cie przeklinam, a jak trzeba poświadcze za co płacze. Majtki ci podciągałam, anie wiedziałam na jakego gada wyrośniesz! Przeklinam, przeklinam, na ciebie i na twoja rodzinę Nich się ludzie dowiedzo ! CYTAT(babcia @ 15.01.2009, 01:19:33) Babcine lata, to przełom: szezdziesiate/ siedemdzisiate, Jesli kto sie poczół urazony z rodziny Firsiuków lub Koców to najmocniej przepraszamy to nie do Was te babcine żale, Ma żal do rodziny z Werchlisia, bo trudno o takie dziecko, co nie mieć pretensji, wilkołak człowieczy i podłość chodzaca. Przepraszamy niewinnych ludzi, bo nie wyscie takiego wychowania winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mozna nagryać rozmowy? CZy można samowolnie przeszukiwać torebki i kraść czyjeś rzeczy ?? CZy wicedyrektorem może być radna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmij się swoją żoną i rodziną ,nie widzisz jak oni cierpią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bohaterem wszystkich artykułów i forum o janowie jest wójt.Skłócił ludzi, podzielił , niszczy ,zre ,zastrasza, oskarza , Robi wielki szum a sam sie bogaci ,bierze kase ,ludzie =pracownicy gminy lub ich rodziny remontują za darmo, kuouje sobie domy, samochody , ziemie , stadniny,i śmieje się z e wszystkich i ma każdego w D.....Ludzie zastanówcie się jaki on jest?..Co on robi ???Przejrzyjcie na oczy ??Wokół jego rodzi się same zło!!!!i on wszystkich w to wciąga..Nie liczy sie z nikim, kazdego uważa za gó...Odwróćicie się od niego to sam zginie i przepadnie bez śladu....Zło zawsze taki koniec czeka ..Powodzenia i siły zyczę w walce ze "Złem "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja w tym janowie Huurrraaaaaaa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos napisał:
Bohaterem wszystkich artykułów i forum o janowie jest wójt.Skłócił ludzi, podzielił , niszczy ,zre ,zastrasza, oskarza , Robi wielki szum a sam sie bogaci ,bierze kase ,ludzie =pracownicy gminy lub ich rodziny remontują za darmo, kuouje sobie domy, samochody , ziemie , stadniny,i śmieje się z e wszystkich i ma każdego w D.....Ludzie zastanówcie się jaki on jest?..Co on robi ???Przejrzyjcie na oczy ??Wokół jego rodzi się same zło!!!!i on wszystkich w to wciąga..Nie liczy sie z nikim, kazdego uważa za gó...Odwróćicie się od niego to sam zginie i przepadnie bez śladu....Zło zawsze taki koniec czeka ..Powodzenia i siły zyczę w walce ze "Złem "
CO CHCECIE TO NAPISZĘ JAKEM POLONISTKA. CHOĆ ZDJELI MOJO FOTKE Z TEGO FORUM, BOM ŁADNA I MŁODA. TAK SAMO KAŻDY DOKUMENT PODPISZE, BO JAKO SKRIBACZKA NIKT SIE NIE POZNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...